Studnówka - restauracja Rezydent

Data dodania: 2016-02-01

Lecimy dalej! Kolejna liczna impreza studniówkowa za nami! Film na linii montażowej, a już niebawem kilka atrakcji z imprezy. Do zobaczenia!Pokaz barmański - Krzysztof Drabik 2016

Data dodania: 2016-01-22

Krzysztof Drabik, zwycięzca nagrody publiczności w programie Mam Talent! Prezentujemy pokaz na żywo, jaki mieliśmy przyjemność zarejestrować dla Was w trakcie realizacji balu studniówkowego w dworku Eureka. Niewątpliwie "Ma Talent". To tylko fragment całego show. Reszta natomiast już wkrótce, tylko dla wtajemniczonych smiley
 Zwiastun - studniówka 2016

Data dodania: 2016-01-15

Oj działo się działo! smiley Zgodnie z obietnicą, pierwszy smaczek przed Wami! Pamiętajcie, to dopiero początek. Gorąco zapraszamy!Studniówka 2016

Data dodania: 2016-01-12

Witamy w nowym 2016 roku! Za nami już pierwsza studniówka w Dworku Eureka, Czechowice-Dziedzice. Impreza z dużym rozmachem i we wspaniałej atmosferze! Już wkrótce najciekawsze filmowe smaczki z imprezy!Reaktywacja pakietu LIGHT

Data dodania: 2015-06-23

W związku z licznymi zapytaniami, przywracamy pakiet LIGHT. Jak sama nazwa wskazuje jest on lekką formą pakietu standard. Mniej sprzętu / mniej montażu, ale nadal ten sam poziom jakości i profesjonalizmu w wykonaniu 2 operatorów.
W sekcji cennik, na naszej stronie, dostępne są oferty wraz z poglądowymi cenami, w tym także nowy pakiet LIGHT . Pełna oferta jak zwykle wysyłana na adres e-mail Podziękowania dla rodziców - klip

Data dodania: 2015-05-31

Kilkanaście godzin na realizację zdjęć, zaaranżowanie scen, reżyserię, ogromna ilość rekwizytów i... niesamowite zaangażowanie naszej pary młodej. To w efekcie daje coś niepowtarzalnego i wyjątkowego!
Prezentujemy klip, jako podziękowania dla Rodziców naszej pary młodej. Jak zwykle w niepowtarzalnym klimacie.
Zapraszamy do obejrzenia i oceny, co sądzicie o takich nietypowych realizacjach? Niech Was nie zmyli wstęp
>> LINK DO FILMU <<Studniówka Kalwaria Zebrzydowska - intro

Data dodania: 2015-04-20

Poloneza czas zacząć! Mały przedsmak tego, co już niebawem otrzymają od nas uczniowie ZSiPO w Kalwarii Zebrzydowskiej. Zapraszamy!
 Agnieszka i Krzysiek - Klip filmowy 2014

Data dodania: 2014-12-03

Klip pełen radości i uczucia! Zapraszamy do obejrzenia najnowszej naszej realizacji z serii reżyserowanych klipów filmowych. Piękna sceneria i... zobaczcie sami!"On jest mój!!!"

Data dodania: 2014-11-10

"On jest mój!!!" czyli kolejna nietypowa realizacja filmowa! Klip w tematyce mocno abstrakcyjnej w pięknej, klimatycznej górskiej scenerii.

 Reżyserowany klip filmowy - Aneta i Maks

Data dodania: 2014-10-28

Pamiętacie zwiastun z wypadkiem samochodowym? Dziś wreszcie przedstawiamy pełny klip filmowy Anety i Maksa. Cała ta historia nie zakończyła się tak tragicznie, jakby się to wydawało... a wręcz przeciwnie! Zresztą zobaczcie sami.
Zapaszmy!

 Zapowiedź - Aneta i Maks

Data dodania: 2014-09-24

Przedstawiamy nieco kontrowersyjną zapowiedź najnowszego reżyserowanego klipu filmowego Anety i Maksymiliana. Znacie nas... jak zwykle coś nietypowego i niepowtarzalnego. Zresztą zobaczcie sami!
Już wkrótce pełny klip filmowy. Zapraszamy!

 Highlight Estera i Daniel 2014

Data dodania: 2014-08-13

Witamy po dłuższej przerwie od realizacji filmowych! Na dzień dobry highlight Estery i Daniela.
Realizacje tego typu cieszą się u nas coraz to większym zainteresowaniem. To tzw. podkreślenie tego niepowtarzanego dnia.... zresztą zobaczcie sami!
Zapraszamy!Pokaz laserowy na Twoim weselu?

Data dodania: 2014-06-12

Nowości!!!
Pokaz laserowy na Twoim weselu? Dlaczego nie! Bądź oryginalny i uatrakcyjnij swoją imprezę o pokaz laserowy na wysokim poziomie! Oprócz tradycyjnego pokazu zgranego z muzyką, oferujemy także możliwość wstawek tematycznych, dedykowanych pod parę młodą, podziękowań czy dedykacji wyświetlanych w trakcie pokazu.
Więcej szczegółów u nas w biurze, a tymczasem zapraszamy na krótki pokaz!
Pamiętaj! w pakiecie z filmem, atrakcyjne rabaty na pokaz laserowy!

 Studniówka Wadowice 2014 - Outro

Data dodania: 2014-04-09

Przedstawiamy jeszcze jeden klip z ostatnio realizowanej studniówki. Tym razem klip zamykający całość produkcji. Zapraszamy do obejrzenia!
 Klip muzyczny - studniówka Wadowice 2014

Data dodania: 2014-03-17

Już jest! Studniówka 2014 Wadowice. Zapraszamy do obejrzenia klipu muzycznego. A już w krótce więcej realizacji z tej imprezy.
Pozdrowienia dla wszystkich maturzystów z Zespołu Szkół nr 2 w Wadowicach!
 

 Kran / wysięgnik kamerowy

Data dodania: 2014-03-01

Nowy rok! Nowe możliwości!
Ponieważ nie warto stać w miejscu, a powiedzenie "nie liczy się sprzęt, a umiejętności" jest tylko w 50% prawdziwe, prezentujemy naszą nową "zabawkę"! Kran kamerowy to ujęcia filmowe na zupełnie wyższym poziomie, dosłownie i w przenośni, otwierając w ten sposób nowe podejście do realizacji naszych usług. Zainteresowani jakich usług? Więcej szczegółów u nas w biurze.
Mamy także dobrą wiadomość dla naszych obecnych klientów, mianowicie wszystkie podpisane realizacje na ten rok będą zawierały w standardzie właśnie ten nowy sprzęt, oczywiście w miarę warunków technicznych sali balowej.
Niebawem próbki ujęć, a tymczasem zapraszamy do obejrzenia krótkiej galerii przedstawiającej o czym mowa

       

                                                     Teledysk zespołu Tonovo

Data dodania: 2014-02-12

Zgodnie z obietnicą, prezentujemy "coś" nowego! "Do grającej szafy" - teledysk zespołu muzycznego Tonovo, w klimatycznej scenerii i oprawie! Kilkadziesiąt godzin pracy przy montażu, realizacji zdjęć i spora liczba dubli złożyła się na efekt finalny, który mamy przyjemność Państwu teraz zaprezentować!
Takiej realizacji jeszcze u nas nie było! Jednak zapewniamy Państwa, że to dopiero początek!
Gorąco zapraszamy do obejrzenia.
 Start odnowionej strony internetowej!

Data dodania: 2014-02-11

Projektując nowy układ i interfejs, mieliśmy na celu stworzyć stronę bardziej przyjazną dla tych wszystkich osób, które szukają na niej najnowszych realizacji foto / video, chcą zobaczyć co nowego u nas lub po prostu uzyskać nieco więcej informacji na temat kontaktu do nas, czy też naszej oferty.
Szczególnie zapraszamy do działów foto i video, gdzie zostały uaktualnione nasze najnowsze realizacje, także już te z 2014 roku. Na uwagę zasługują też nasze najnowsze filmy w jakości HD lub FullHD.
Zapraszamy do nas częściej! Od tego roku dołożymy wszelkich starań, aby na stronie pojawiały się zawsze świeże informacje, a realizacje były aktualizowane również często jak na naszym oficjalnym profilu FaceBook.

Już teraz dziękujemy za odwiedzenie nas i zapraszamy ponownie!

 Pakiety komunijne

Data dodania: 2013-03-15

Jesteś organizatorem uroczystości komunijnej? Szukasz kompromisu pomiędzy jakością, a ceną? Zapraszamy do skonfigurowania własnego pakietu!

W tym roku proponujemy rozwiązania pakietowe dla filmu z uroczystości komunijnej. W ten sposób istnieje możliwość wyboru, jak ma wyglądać produkcja filmowa, redukując w ten sposób cenę nawet o 50%!

Przy okazji przypominamy, że nasza pełna oferta jest unikalna i obejmuje filmowanie uroczystości przy użyciu 4 rozstawionych w kościele kamer, dźwięku bezpośrednio z miksera audio, wykorzystanie w pełni osprzętu filmowego (min. statywy.) profesjonalnego trailera (wstępu do filmu), jak i montażu ze szkoły (wywiady z dziećmi).

Po szczegóły zapraszamy do naszej siedziby.Targi ślubne 2013 za nami

Data dodania: 2013-02-11

W tym roku po raz pierwszy postanowiliśmy zaprezentować się na Targach Ślubnych zarówno 3.02 w Bielsku- Białej, jak i 10.02 w Katowicach. Była to dla nas nowe doświadczenie, które nie tylko dało nam szansę pochwalenia się naszym dorobkiem, mowa tutaj zarówno o sprzęcie, realizacjach, jak i indywidualnych pudełkach, ale również pozwoliło zapoznać się bezpośrednio z reakcją narzeczonych na nasze produkcje. Nie ukrywamy bowiem, że bez nich nie byłoby nas....

Dużym zainteresowaniem i jak najbardziej pozytywnym odbiorem cieszyły się teledyski, wyreżyserowane klipy plenerowe, obecność dwóch kamer w kościele oraz na sali, a także fotoksiążki będące ciekawą formą fotorelacji z uroczystości weselnej oraz wcześniej wspomniane już indywidualne pudełka. Byliśmy bowiem jedynymi wystawcami, którzy oferowali swoim klientom projektowane oraz wykonane przez siebie ekskluzywne etui na płyty. Za okazane wsparcie, zainteresowanie oraz zaufanie dziękujemy.Zapraszamy na krótkie podsumowanie lat 2011/2012

Data dodania: 2013-02-02

Na naszym profilu FB można zobaczyć krotki klip (http://www.facebook.com/efvideo/posts/574072245955377) podsumowujący wybrane realizacje z lat 2011/2012. Tym samym dziękujemy wszystkim osobą, z którymi mieliśmy styczność, za współpracę i zaangażowanie przy tych produkcjach.
Do zobaczenia w 2013 roku!
iconKontakt telefoniczny:
605-485-642
510-815-291
606-328-217
iconKontakt email:
video@efvideo.pl
iconAdres siedziby:
ul. Krakowska 96a
32-650 Kęty
iconStrefa klienta: